Informace ROPID - linky 377 a 477 (výluka Mratín)

Informace ROPID - linky 377 a 477 (výluka Mratín)

Informace ROPID - linky 377 a 477 (výluka Mratín)
12.06.2024

Zveřejňujeme informace ROPID týkající se nadcházející výluky na linkách 377 a 477 (informační vývěska pro cestující) v souvislosti s ukončením uzavírky silnice III/2449 u Polerad a zahájením uzavírky II/244 mezi obcí Mratín a Kostelcem nad Labem (překlopení etap). Uzavírka bude zahájena v pondělí 17. června 2024 a její trvání je plánováno do 20. srpna.

U obou dotčených linek uzavírka ovlivní všechny spoje jedoucí přes obec Mratín. Spoje jedoucí jinými variantami tras nejsou uzavírkou ovlivněny. Opatření pro jednotlivé linky bude následující:

Linka *377* 

Spoje jedoucí variantou trasy přes obec Mratín budou v úseku Mratín,Cukrovar – Kostelec n.L. obousměrně odkloněny trasou zpět přes Sluhy a Polerady se zastavením v zastávce „Polerady,rozc.“. Sled zastávek zůstane zachován.

Tedy ve směru Kostelec n.L.: po pravidelné trase do zastávky Mratín – Mratín,Cukrovar – (vložená zastávka Polerady,rozc.) – Kostelec n.L.,žel.st. - … a dále po pravidelné trase

Totožně v opačném směru do Prahy: … - Kostelec n.L.,žel.st. – (vložená zastávka Polerady,rozc.) – Mratín,Cukrovar – Mratín - … a dále po pravidelné trase

jízdní řád 377

 

Linka *477*

Okružní spoje jedoucí variantou trasy přes obec Mratín budou v úseku Polerady – Mratín,Cukrovar obousměrně odkloněny přes Sluhy se zastavením v zastávce „Polerady,rozc.“. Sled zastávek zůstane zachován.

Tedy v úseku Polerady – Mratín: Polerady – (vložená zastávka Polerady,rozc.) – Mratín,Cukrovar – Mratín - … a dále po pravidelné trase

Totožně v opačném směru: po pravidelné trase do zastávky Mratín – Mratín,Cukrovar – (vložená zastávka Polerady,rozc.) – Polerady - … a dále po pravidelné trase.

jízdní řád 477

 

Zastávka Mratín,Cukrovar (směr Praha) bude dočasně přemístěna. Do stávající zastávky Mratín,Cukrovar pro směr Kostelec nad Labem, resp. do jedné společné zastávky pro oba směry.

 Výlukové jízdní řády 377 a 477 od 17.6.2024 budete moci naleznout na našich webových stránkách:

https://pid.cz/jizdni-rady-podle-linek/

Od soboty 29.6. pak dojde k prázdninovým změnám jízdních řádů. Výlukové jízdní řády tak budou upraveny dle prázdninového provozu.