Pojízdné PEKLO a NEBE 5.12. 2020

05.12.2020

POJÍZDNÉ PEKLO A NEBE projelo Mírovicemi a Velení v sobotu 5. prosince. Bytosti pekelné i nebeské se pěkně prošly po naší obci a věříme, že se všem hříšníkům letošní alternativa líbila.

Veleňský pekelný expres byl letos vypraven improvizovaně a narychlo (a taky nabral pořádnou rychlost), a tak se omlouváme, že do Větrné ul. dorazil dříve než bylo v jízdním řádu. Jeli jsme to letos poprvé :-).

Děkujeme všem lidem za krásnou výzdobu domů a plotů a dětem za odvahu.

Velké poděkování patří také našim obecním zaměstnancům P. Vojtěchovi a V. Novákovi za to, že ten náš nebeský a pekelný "autocirkus" odřídili, a moc děkujeme také našim hasičům S.Jehličkovi,  T. Loučkovi a S. Jůnovi za bezpečný doprovod.

Těšíme se za rok, snad opět otevřeme pekelnou i nebeskou bránu na úřadě a budeme moci společně pak rozsvítit strom.

FOTKY si můžete prohlédnout ZDE

(fotek jsou 4 stránky ve Fotogalerii)