Adventní akce ve Veleni a v Mírovicích

Milí sousedé,

obec jsme dnes adventně "dozdobili", a vzhledem k odpoledne vyhlášeným vládní opatřením a vyhlášení nouzového stavu, bychom Vás chtěli stručně informovat o formě nejbližších obecních akcí. Pokud se nic nezmění, pak proběhnou takto:

Rozsvícení vánočního stromu na dvorku obecního úřadu

Rozsvítíme v sobotu s příchodem tmy, přesnou hodinu neurčujeme, přijďte se podívat, prosíme, "průběžně" :-).

Výroba adventních věnců

Kapacita do 100 osob bude dodržena. U vchodu do sálu bude kontrolován doklad o dokončeném očkování proti Covid 19. Zkuste také přijít "průběžně". S dobrou náladou a s přízdobami, jako vždy. Pokud jste marod, nechoďte, můžeme Vám pár větví na adventní věnec hodit přes plot :-).

Očkování v úterý 30.11. v sále OÚ Veleň

Očkovat budeme od 9.00 do cca 16.00 hod., přesné časy už všichni přihlášení dostali v SMS, pokud se místo uvolní např. z důvodu nemoci, napíšeme i náhradníkům. Nyní už máme objednán přesný počet vakcín, takže máme kapacitu vyčerpanou. Očkovat a přeočkovávat budeme ve Veleni i začátkem ledna, dáme včas vědět termín.

Veleňské Peklo a Nebe

Vzhledem k podobě a "průběžné" formě akce (nedochází zde ke shromažďování osob), by vše mělo proběhnout normálně, nebesky a čertovsky. Připomínáme jen podmínku doložení očkování doprovodu u vchodu do pekla. Děkujeme za pochopení.

O podobě a formě dalších předvánočních akcí vás budeme včas informovat.

Přejeme všem veleňákům, mírovákům i všem přespolňákům krásný, klidný a pokojný čas adventní !