Co nového ve Veleni a v Mírovicích 17.3. 2020

Vážení občané, milí sousedé,

zdravíme všechny v úterý a níže stručně z naší obce.

1/ SLUŽBA SENIORŮM - DOVOZ LÉKŮ

Nabízíme vyzvednutí a dovoz léků našim seniorům, Lenka Kaiserová se nabídla, že může na základě e-receptu léky vyzvednout v lékárně, naši obecní zaměstnanci poté vyzvednuté léky seniorům dovezou (bezkontaktně :-), roušky již na našem obecním úřadě všichni nafasovali, máme je všichni.

2/ ŠIJEME ROUŠKY

Dnes jsme (jako každý den) po dopoledním rozdělení práce udělali nezbytné (ČOV, vodojem, běžný chod obce) a šijeme roušky. Od rána nám přicházejí zprávy, že ve Veleni nešijeme sami, což je skvělé a děkujeme. Prosíme proto, pokud šijete také, a budete mít přebytky (po zásobení svých blízkých příp. distribuci zdravotníkům, kteří jsou teď v tomto nejdůležitější), spojte se s námi. Můžeme roušky rozvážet potřebným po Veleni a Mírovicích.

Moc děkujeme.

Kontakty:

Dotazy, info - roušky, dovoz léků - nejlépe prostřednictvím sms (ať něco ušiju :-):

tel. 607 906 388

Mějte se hezky a opatrujte se.