Dětský den Veleň 2022

Dětský den Veleň 2022

Dětský den Veleň 2022
04.06.2022

V sobotu 4. června 2022 se konal po dvouleté pauze na veleňském fotbalovém hřišti tradiční Dětský den. Odpoledne zahájily vystoupením děti ze ZŠ Veleň, z kroužku Tělo v pohybu a ze skupiny CAPAX. Velký úspěch v parném dni měli naši malí hasiči SDH Veleň - Mírovice, kteří po ukázce požárního útoku pokropili děti vodou.

Poté následovaly tradiční dětské soutěže a za získané veleňské peníze si děti mohly nakupovat ve stánku odměn až do vyprodání zásob. Veleňská měna je pevná, a zásoby "zboží" jsme měli veliké. Věříme, že si každý soutěžící a poté "kupující" - vybral.

Děti si užily i nafukovací atrakce - Wipe Out Obří koule, princeznovský kočár a simulátor surfu. Mohly si zastřílet ve střelnici a svézt se na poníkovi.

Obecní úřad Veleň moc děkuje za pomoc všem, kteří věnovali Dětskému dni čas a energii. Obětavým rodičům a pomocníkům patří velký dík za to, že vydrželi na perném slunci u "atrakcí" resp. soutěží, a také s námi "prodávat" ve stánku odměn.  Náš krámek občas čelil náporu "zákazníků" srovnatelnému se slevovými akcemi v supermarketu :-). Díky také dětským "speakerům" z naší veleňské školy za moderování, a dále moc děkujeme za finanční i věcné dary sponzorům.

Děkujeme za opravdu hojnou účast a těšíme se opět za rok v tuto dobu !

Na fotky z odpoledne se můžete podívat níže.

FOTKY Z DĚTSKÉHO DNE:

ZDE

a

ZDE

(fotek jsou 2 strany)