Historicky první deváťáci ZŠ Veleň

Historicky první deváťáci ZŠ Veleň

Historicky první deváťáci ZŠ Veleň
30.06.2022

Dnes, tj. 30.6. 2022, jsme se v naší ZŠ Veleň „historicky“ poprvé rozloučili s deváťáky, kteří naši školu opustili. Rádi jsme jim na cestu zazvonili. Byl to pro nás slavnostní okamžik. A i když ve třídách ukáply i slzy, pro nás to byla radost – vidět  krásné slečny a mladé muže „vylétat“ do života z naší nové školy, kterou jsme nedávno postavili. Děti v naší obci tak mají možnost prožít společně celou předškolní i školní docházku tj. od 3 do 15 let mohou vyrůstat a vzdělávat se „doma“, ve své obci. Ještě před časem tomu tak nebylo. Čtvrťáčci museli do 5. třídy odjíždět do vzdálenějších škol, někdy do hodně vzdálených…

Přejeme našim odcházejícím deváťákům šťastný „let“ životem, a všem dětem, paní učitelkám a učitelům - krásné a pohodové prázdniny !

FOTKY ZDE