Koncert pro nadační fond Mathilda paní hraběnky Mathildy Nostitzové

27.10.2017

V pátek 27.10. se uskutečnil ve veleňském sále Koncert pro nadační fond Mathilda

paní hraběnky Mathildy Nostitzové. Skvělý hudebník Petr Kroutil se spolu se svým "Petr Kroutil Orchestra" a tanečnicí Nicol postarali o pohodovou atmosféru. Děkujeme.

Hosty koncertu byli paní hraběnka Mathilda Nostitzová, pan Luboš Krapka a MUDr. Radka Komárková se svou fenkou Orkou.

Děkujeme všem, kteří si zakoupili vstupenku a přispěli tak na výcvik vodících psů pro nevidomé a děkujeme všem sponzorům.

Fotky si můžete prohlédnout ZDE  a níže (pod sponzory)

Sponzoři:

HSF System a.s.

Oční klinika Horní Počernice

Obec Veleň

Petr Kroutil a "Petr Kroutil Orchestra"

Paní hraběnka Mathilda Nostitzová, patronka nadace Mathilda

Děkujeme sponzorů i všem, kteří si zakoupili vstupenku. Přispěli jsme společně na výcvik vodících psů pro nevidomé částkou 50 000 Kč.

Základní kámen nové budovy Základní školy ve Veleni poklepán pro štěstí našeho konání.

(zleva: Ing. Jiří Kazda - starosta obce Veleň, Ing. Tomáš Hess - obchodní ředitel firmy HSF System a.s., Mgr. Věra Kouřilová - ředitelka ZŠ a MŠ Veleň, paní hraběnka Mathilda Nostitzová - patronka nadace Mathilda, Mgr. Radka Matějková, místostarosta obce Veleň).

Paní MUDr. Radka Komárková a fenka Orka.

Petr Kroutil a tanečnice Nicol.

Paní hraběnka Mathilda Nostitzová