Maminky z Ukrajiny hledají práci

18.04.2022

Maminky, které bydlí v naší tělocvičně, by rády pracovaly a požádaly nás o zveřejnění poptávky po práci níže. Pokud by se pro ně nalezlo nějaké zaměstnání, budeme rádi, všechny paní jsou velmi pracovité a spolehlivé.

"Dobrý den, jsme maminky z Ukrajiny a žijeme nyní ve Veleni v tělocvicně ZŠ. Pracovaly jsme na archeologických vykopávkách v obci, ty ale již byly ukončeny. Hledáme tedy práci. Pokud by někdo o nějakém zaměstnání věděl (obchod, pekárna, úklid, restaurace, výroba, sklad nebo jiný provoz) budeme moc rády. Práce se nebojíme ????, budeme rády dělat cokoliv, snad jen s výjimkou stavby mrakodrapů ????. Rády vám pomůžeme i s úklidem domácnosti, zahradou, mytím oken aj.

Předem vám všem moc děkujeme za vše, co pro nás všechny již měsíc ve Veleni děláte, příp. děkujeme i za tipy, rady nebo přímo nabídku práce.
Maminky z veleňské tělocvičny ????."