Očkovací týden ve Veleni

Tento týden ve Veleni můžeme nazvat opravdu "očkovací".

Druhou dávkou PfizerBioNtech jsme v út 18.5. v jídelně nové ZŠ naočkovali 90 našich občanů 70+. Dnes tj. ve čt 20.5. první dávku této vakcíny dostalo 108 zájemců z Veleně, Mírovic i okolí v sále obecního úřadu.

Moc děkujeme očkovacímu týmu Státního zdravotního ústavu ČR, který vyhověl naší prosbě, a přijel k nám pod vedením MUDr. Chaloupky naše občany i sousedy z okolních obcí naočkovat.

Velké poděkování za pomoc a asistenci při očkování patří ZŠ Veleň, rodičům dětí (za to, že v úterý připravili svým dětem větší svačinu, protože jsme očkovali v jídelně :-), a také všem pomocnicím a dobrovolnicím ze školy, školky i z úřadu tj. Radce Fuksové, Janě Karpačové, Ivě Šetkové, Ivetě Tesárkové, Oli Fojtíkové, Petře Kalusové, Petře Šebkové, Monice Mocové a Hance Raškové.

Šlo nám to "od ruky". Za obecní úřad Veleň moc děkujeme.

Fotky z očkování ve čtvrtek 20.5.2021 ZDE

Fotky z očkování v úterý 18.5.2021 ZDE