Oprava ul. V Zahradě, U Kovárny a Dlouhá

17.06.2014

Dotaci na rekonstrukci ulic získala Obec Veleň na základě žádosti do ROP NUTS II Střední Čechy.

Název projektu: Zlepšení dopravní obslužnosti podnikatelských subjektů v obci Veleň - III. ETAPA

Žádost o dotaci na opravu povrchu těchto komunikací jsme vypracovali a podali do Výzvy č.74 ROP NUTS II Střední Čechy. V současné době můžeme občanům těchto ulic s potěšením oznámit, že projekt Obce Veleň byl schválen Výborem regionální rady k financování. Náročným "sítem" jsme tedy opět prošli a naše žádost byla úspěšná.

Smlouva s ROPem je již podepsána. Ve výběrovém řízení jsme oslovili 4 firmy zabývající se stavbou silnic. S nevýhodnější cenovou nabídkou uspěla firma Strabag, která zahájí stavební práce v příštím týdnu.

Projekt ulic i Seznam schválených projektů Výzvy č. 74 naleznete v Projekty probíhající ZDE

V týdnu od 23.6. 2014 bude zahájena rekonstrukce v ul. V Zahradě, U Kovárny a Dlouhá.

Stavební práce začnou v ul. Dlouhá.

Z důvodu opravy komunikací bude dočasně omezen provoz v těchto ulicích. Prosíme občany, aby dbali pokynů a informací pracovníků stavební firmy.  Odměnou za dočasné nepohodlí jim bude hladký asfaltový povrch.

Oprava všech tří místních komunikací tj. ul. V Zahradě, U Kovárny a Dlouhá potrvá nejdéle do 30. září 2014.

Informace budou zveřejňovány průběžně na webu Obce Veleň, v Obecních novinách a formou informačních letáků do schránek domů v příslušných ulicích.

Děkujeme za pochopení.