Poděkování veleňským a mírovickým švadlenkám z Podolí

Moc děkujeme všem veleňským a mírovickým švadlenkám !

Dnes nám přišlo poděkování ze sekretariátu ředitele ÚPMD v Podolí:

Vážené dámy a pánové, milí přátelé našeho ústavu,

dovolte, abych vám tímto s velkým potěšením předala upřímné poděkování nás všech, zaměstnanců Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze Podolí za vaši obrovskou pomoc v podobě všech úžasných roušek, které jste pro nás vlastnoručně  vyrobili a zaslali a také za nádherné vzkazy, které jste k nim připojili. Moc nám pomáháte v této složité době a my všichni si vaší pomoci nesmírně vážíme, stejně tak jako si velmi vážíme vás všech !!

V příloze tohoto emailu vám zasilám osobní děkovný dopis ředitele ÚPMD doc.MUDr.Jaroslava Feyereisla,CSc.

Přejeme vám hodně sil a zdraví a věřte, že toto nelehké období všichni společně určitě zvládneme !

S úctou a pozdravem

Mgr. Jitka Sobotková