Přečtěte si nové Obecní noviny LISTOPAD 2022

Nové Obecní noviny listopad 2022 ke stažení NÍŽE.

UPOZORNĚNÍ OBCE VELEŇ: V Mírovicích se při distribuci Obecních novin do schránek - stala politováníhodná věc, přijměte prosíme, omluvu od poštovní doručovatelky. Chtěla si zjednodušit práci při roznášce letáků a do každých novin vložila propagační politický leták (s prezidentským kandidátem nejmenované strany) dodaný Českou poštou. Obec Veleň se snaží důsledně vyhýbat jakékoliv prezentaci politických stran a hnutí, politických názorů aj. Proto bychom se chtěli na tomto místě důrazně distancovat i od zmíněného letáku vloženého do našeho zpravodaje - bez našeho vědomí. Myslíme si, že Česká pošta by se měla věnovat svědomitému doručování zásilek, nikoliv šíření politických letáků (ať už zadarmo nebo za peníze). Děkujeme za pochopení a přejeme všem příjemnou četbu našich listopadových Obecních novin.

KE STAŽENÍ ZDE