Přístavba MŠ Veleň a navýšení kapacity

Přístavba MŠ Veleň a navýšení kapacity

Přístavba MŠ Veleň a navýšení kapacity
01.07.2022

Naši (nejen) deváťáci včera "vylétli" ze školy, škola na 2 měsíce osiřela. Zato velmi rušno je, a až do konce září bude, na stavbě naší školky. Pokračujeme rychle, stojí již schody, montují se okna. Jsou připraveni sádrokartonáři, podlaháři nastupují příští týden. Rádi bychom poděkovali firmě Auböck, která ve výběrovém řízení v červnu 2020 zvítězila, a školku nám staví. Řemeslníci odvádí opravdu kvalitní práci, problémy řešíme rychle a věcně. Vzhledem k velmi obtížné a nepříznivé době, ve které školku stavíme, to není jednoduché pro nás ani pro dodavatele stavby. Přesto vše "šlape" bez větších problémů.

Po dokončení přístavby k naší školce nám přibydou 2 nové třídy a my můžeme lépe plánovat kapacity obou zařízení.

Dřevostavbu jsme zvolili z důvodů časových, a zatím nám školka úspěšně "roste". Kolaudaci předpokládáme na přelomu září/října 2022.

Všechny tříleté děti z Veleně a z Mírovic tak budou moci od podzimu navštěvovat naši školku. 

Těšíme se tedy na všechny naše (dnes tříleté) - budoucí deváťáky :-) !

Fotky ZDE