Přistavujeme 2 třídy MŠ Veleň

Přistavujeme 2 třídy MŠ Veleň

Přistavujeme 2 třídy MŠ Veleň
25.05.2022

Radost z velkého počtu dětí, které se v naší obci každý rok narodí, přináší i starost resp. nutnost neustáleho navyšování kapacit naší školky i školy. I letos tedy opět věnujeme čas, energii i obecní finance na rozšíření naší školky. Tak abychom mohli přijmout co nejvíce místních dětí, které v srpnu dovrší věk 3 let.

Alespoň takto snad rodičům v dnešní nelehké době trochu pomůžeme.
    

Po dokončení přístavby k naší školce nám přibydou 2 nové třídy a my můžeme lépe plánovat kapacity obou zařízení. I když nám současné okolnosti příliš nepřejí (dlouhý proces vyřízení stavebního povolení, nepřidělení dotace na stavbu MŠ z MF ČR vloni, nevyhlášení dotační výzvy na stavby školek v letošním roce, enormní růst cen stavebních materiálů, a mnoho dalších nesnází...) snažíme se stavět "jako o závod".

Protože víc míst ve školce prostě potřebujeme. 
Dřevostavbu jsme zvolili právě z důvodu rychlosti stavby, a zatím nám školka úspěšně "roste".

Kolaudaci předpokládáme na přelomu září/října 2022.

Všechny tříleté děti z Veleně a z Mírovic tak budou moci od podzimu navštěvovat naši školku.  

Na fotky z realizace se můžete podívat ZDE