Veleňské a mírovické setkání 28. října 2023

28.10.2023

Moc děkujeme všem za hojnou účast na dnešním svátečním setkání. Výročí 105 let od vzniku našeho samostatného státu jsme ve Veleni a v Mírovicích oslavili společně a zvesela. Nejprve na obecním dvorku v duchu první republiky, a pak s lampióny v doprovodu světelných akrobatů jsme došli do Mírovic, kde nás čekala zvonohra pana Manouška. Panu zvonaři i p. Hanušovi, který nám zvony rozezněl, posíláme velký dík, jsme rádi, že přijali naše pozvání. Zakončili jsme ohňostrojem, měl být tichý celý :-), našim ohňovým mužíkům se to trochu v závěru vymklo, tak se pejskům a miminkům omlouváme, příští rok to uhlídáme :-). Děkujeme všem srdcařům, kteří nám pomohli. Věříme, že jsme v naší obci oslavili sváteční den zábavně a důstojně (za zvuku zvonů na závěr i dojemně).

Fotky si můžete prohlédnout ZDE