Veleňské čekání na jaro

09.04.2022

V sobotu 9. dubna 2022 jsme se snažili přivolat jaro velikonočním trhem na obecním dvorku a odpolední pohádkou pro děti v sále obecního úřadu. Všem malým i velkým veleňákům a mírovákům děkujeme za hojnou účast, i když k jarnímu počasí mělo sobotní dopoledne hodně daleko. Zima "lezla do kostí", ale náladu nám to nezkazilo, jarní trh jsme si všichni užili.

Ve stodole na dvorku jsme připravili pro děti velikonoční dílničku, každý si zde mohl (s "odbornou" pomocí) uplést pomlázku, namalovat kraslici nebo perníček.

Věříme, že si sobotní program užily i děti. Odpoledne jim zahráli Pohádkové nepohádky Josefa Čapka v našem sále manželé Kateřina a Miroslav Táborský, kterým za krásné představení moc děkujeme.

A děkujeme také pomocníkům, kteří nám přišli v sobotu (velmi brzy ráno :-) pomoci s postavením stánků.

Přejeme všem lidem krásné, klidné a pohodové velikonoční svátky a těšme se společně na jaro !

Fotky z dopoledního velikonočního trhu ZDE

Fotky z odpolední pohádky ZDE