Známky na popenice a platby za stočné

Informace Obecního úřadu Veleň – VÝVOZ POPELNIC A PLATBY ZA STOČNÉ

Upozorňujeme občany Veleně a Mírovic, že známky na vývoz komunálního odpadu/popelnice na r. 2024 se budou prodávat až v novém roce. Účetní systém nám nedovolí prodávat známky dříve než 1.ledna. Času je dost, a na letošní („starou“) známku vám budou vyváženy popelnice až do února 2024. Můžete se dostavit osobně nebo zaplatit převodem během celého ledna (známku vám vhodíme do schránky, máte-li ji).

Vzhledem k tomu, že letos se zcela měnil způsob placení stočného (tj. „kanalizace“), podepisovali se nové smlouvy apod., bylo to trochu komplikované, a tak se mohlo stát, že někdo fakturu neobdržel, nebo obdržel a omylem ji vyhodil s reklamními letáky, příp. mu spadla v e-mailu do spamů …

Obec bude platby ještě kontrolovat a příp. všechny v klidu vyzveme. Není třeba, abyste nyní chodili na obecní úřad. Prosíme všechny, kteří nemají zaplaceno stočné příp. mají nějaké pochybnosti – v klidu vyřešme po Novém roce, kdy si přijdete pro známku na popelnici, platit za psa … a rozřešíme i příp. konkrétní stočné osobně. Ušetřete si  tedy návštěvu úřadu mezi svátky, určitě nebudeme nikoho penalizovat. Užijte si svátky vánoční pokud možno ve zdraví a v pohodě.