Zpívání pod stromečkem 2013

22.12.2013

Letošní Zpívání pod stromečkem se konalo v sobotu 21. prosince a i letos se určitě podařilo zpěvem koled přivolat tu pravou vánoční náladu a pohodu. Velké poděkování patří veleňskému ochotnickému spolku AJETO včele s jeho "principálkou" Bohunkou Nedorostovou a také dětem ze ZŠ Veleň, které vystoupily se živým Betlémem letos poprvé. Jejich vystoupení se jim moc povedlo a věříme, že veleňský Betlém se bude stále početně rozrůstat.

Koneckonců o tom, že nás v obci stále přibývá, svědčí i letošní účast na Zpívání, příští rok budeme muset přikoupit více svařeného vína, jehož zásoby v průběhu akce došly. Příští rok se zásobíme vínem lépe a pokud ještě přemluvíme dudákovy dudy, aby hrály i při teplotě kolem bodu mrazu, můžeme se těšit na příští zpívající Betlém 2014.

Fotografie ze Zpívání si můžete prohlédnout na:

nebo ve Fotogalerii