Zvýšená ostraha školních budov ve Veleni

06.05.2021

Národní centrála proti organizovanému zločinu dnes uveřejnila oznámení, že se objevila výhrůžka útokem na mateřské školky na celém území České republiky zítra 7. května. Touto výhrůžkou se NCOZ intenzivně zabývá a Policie ČR přijala všechna potřebná opatření. Není třeba podléhat panice, nicméně prosíme rodiče i ostatní občany, aby byli všímaví.

Pro jistotu budou mít zítra naši obecní zaměstnanci v okolí všech tří budov ZŠ a MŠ Veleň zvýšený dohled a budou sledovat příp. pohyb podezřelých osob. Do školních objektů je zamezen vstup cizím lidem.

Naší obcí bude projíždět v blízkosti školních budov také automobil bezpečnostní agentury.

Věříme, že se jedná o planou výhružku. Přesto bychom chtěli požádat všechny občany Veleně a Mírovic o obezřetnost.

Moc děkujeme a přejeme všem klidný a pohodový pátek.